Honey Lovers, Our Honey House is Open Year Round!

Apple Butter

Nith Valley Apiaries

Apple Butter

Regular price $7.00
Unit price  per 

This is a staple in any home in our community. We all grew up with this product and it tastes exactly the same to this day.  Made by the iconic Wellesley Apple Products

Try it for yourself, stock up for the cold winter, or make yourself a beautiful local charcuterie board in honour of the ones we wont be having this year.